Patriot

Patriot je moderní obrněné vozidlo střední třídy pro široké spektrum misí, schopné pojmout až 8 vojáků.

APC / IFV
 • Modulární platforma
 • Vysoká průchodivost terénem
 • Pohodlí a bezpečí pro osádku (2+6)

Triton

TRITON je zodolněné velitelsko-průzkumné vozidlo záchranných složek v civilním sektoru České republiky.

s.
APC / IFV
 • Čerpadlo s průtokem 1 500 l/min
 • Klimatizace, filtroventilace, zevní chlazení vodou
 • Balistická i protiminová ochrana
 • Osádka 2+2

Riotear

Speciální vozidlo v konfiguraci pro policejní jednotky s vybavením pro pořádkové a mírové zásahy.

s.
APC / IFV
 • Ochranná mříž a radlice dle konfigurace
 • Kamerový observační systém 360°
 • Balistická ochrana - Level 2 - 3 dle STANAG 4569
 • Protiminová ochrana - 2a/2b - dle STANAG 4569
 • Osádka 2+2+4

Patriot

Patriot je moderní obrněné vozidlo střední třídy pro široké spektrum misí, schopné pojmout až 8 vojáků.

Triton

TRITON je zodolněné velitelsko-průzkumné vozidlo záchranných složek v civilním sektoru České republiky.

Riotear

Speciální vozidlo v konfiguraci pro policejní jednotky s vybavením pro pořádkové a mírové zásahy.

O platformě

Vozidla PATRIOT jsou navržené jako střední obrněná vozidla s platformou přizpůsobitelnou dle potřeb zákazníka. Konstrukce vozidla umožňuje instalaci dálkově řízených zbraňových stanic s kanony až do ráže 20 mm. Vedle toho může být vozidlo Patriot vybaven řízenými střelami či minometem.

Jedná se o univerzální a modulární vozidla, které je možné přizpůsobit dle potřeb zákazníka. Představuje vhodnou platformu pro velitelská, spojovací, komunikační, protichemická či zdravotnická vozidla nebo jako nosič různých zbraňových systémů. Najde tedy uplatnění jak u armád, ale i civilních složek, jako jsou například policie, hasiči, popřípadě i bezpečnostní služby a další.

Patrioti jsou zabezpečeni proti zbraním homadného ničení účinnou filtroventilací včetně klimatizace. Nechybějí protivýbuchová sedadla v kabině. Ta disponuje i automatickými hasicími systémy v kabině a motorovém prostoru.

6-8 osádka
100 km/h
600 km max. dojezd
Obecné parametry
Výzbroj
Konstrukce a ochrana
Jízdní vlastnosti

CZS-15 TRITON

zodolněné velitelsko-průzkumné vozidlo

TRITON představuje velitelsko-průzkumné vozidlo pro nasazení ve složitých terénních podmínkách a v prostředí s vysokou mírou ohrožení. Je tedy vhodné pro nasazení při požárech s rizikem výbuchů v prostorách s nebezpečným nebo explozivním materiálem a municí, při haváriích v chemických provozech, v oblastech zamořených jedovatými látkami nebo například při přírodních katastrofách či lesních požárech nebo při odstraňování následků teroristických útoků. TRITON tak bude nasazován jako prvosledové vozidlo v náročných podmínkách. TRITON poskytuje osádce vysokou míru balistické (level 2) a protivýbuchové (level 2a/2b) ochrany, přičemž provozní hmotnost vozu je 15 095 kg, celková pak 18 000 kg.

Tatrovácký podvozek vozidla TRITON je vybaven systémem vzduchového odpružení, díky kterému je možné přímo z kabiny měnit světlou výšku vozu v rozsahu + 80 až – 110 mm. Všechny diferenciály disponují elektropneumaticky ovládanou uzávěrkou. Kabina pojme dva členy osádky, přičemž k dispozici jsou další dvě místa pro případnou evakuaci ohrožených osob. Vůz má dálkově ovládanou proudnici Alco APF2DC (ze sedadla velitele pomocí joysticku) umístěnou na pravé straně přídě vozu a v zadní části veze zásobu 2 tisíc litrů hasební látky. Interiér je vybaven účinnou filtroventilací a klimatizací, posádka má k dispozici i kamerový systém monitorující okolí automobilu.

2+2 osádka
110 km/h
600 km max. dojezd
Obecné parametry
Specifické parametry

GALERIE A SOUBORY KE STAŽENÍ

EXCALIBUR ARMY si vyhrazuje právo změnit nebo stáhnout parametry a technickou specifikaci s ohledem na pokračující vývoj a změny designu svých produktů. Děkujeme za pochopení.

PATRIOT - GALERIE

PATRIOT - Kamufláž

Patriot Krycí list

TRITON

TRITON Produktový list

3D Pohled

Centrála společnosti

EXCALIBUR ARMY spol. s r.o.
Olomoucká 1841/175
785 01 Šternberk
Česká Republika
+420 585 083 111
[email protected]

Související služby

Pro každý obchodní případ jsme připraveni nabídnout špičkové služby - včetně právního servisu, licenčního a celního řízení, balení, dopravy, a především poprodejní služby v podobě zajištění servisu, dodávek náhradních dílů, dokumentace či zaškolení.